Mūsu vērtības

Atverot pastkastīti, mēs katru dienu saņemam jaunas ziņas, informāciju un savu interešu atspoguļojumu. Lai tas viss piepildītos, ir svarīgas uzņēmuma vērtības.

Precizitāte

ACD ir padomājis par saviem klientiem un mēs droši varam teikt, ka savā pastkastītē Jūs saņemat pakalpojumu, kas atbilst mūsu augstākajiem noteiktajiem piegādes standartiem:

  • Vispirms – mēs nodrošinām abonētās preses piegādi līdz plkst. 7:00 visā mūsu teritorijā atbilstoši kvalitātes standartam 97% piegāde laikā;
  • Otrkārt – reklāmas materiālu izplatīšanu un adresētu sūtījumu (bandroļu un vēstuļu) piegādi 48 stundu laikā atbilstoši mūsu kvalitātes standartam, nodrošinām 70% Latvijas pastkastīšu.

Katru rītu 400 mūsu darbinieki jau plkst. 4:30 sāk savas darba gaitas un dodas ceļā, lai apsolītajā laikā nogādātu ziņas līdz Jūsu pastkastītei

Rūpes par klienta ērtību

Mēs Jums piedāvājam taupīt laiku, abonējot savus iecienītos preses izdevumus mūsu mājas lapā abone.lv. Tas ir tik ērti un parocīgi, ka reizēm šķiet - tā tas ir bijis vienmēr. Mūsu klienti zina, ka var mums uzticēties - ja pakalpojums netiks piegādāts laikus, tas tiks izdarīts kopā ar nākamo piegādi.

Vēlme pilnveidoties

ACD panākumu pamatā ir apziņa, ka mēs nekad neesam sasnieguši pilnību, ka vienmēr ir iespējama attīstība, pilnveidošanās un jauni, klientam ērti risinājumi. ACD nepārtraukti pilnveido piedāvāto pakalpojumu klāstu, tādējādi nosakot nozares standartus, nevis sekojot jau iemītās pēdās.